Na čo sa môžeš tešiť?

Štvrtok

DISKUSNÝ STAN

22:00 Dobrovoľník baví SF

 

MEDZINÁRODNÝ STAN

22:00 Nemecký večer 

 

TO JE ON 🙂

21:00 Dámsky talking formou hier

 

 

Piatok

SEMINÁRE

11:00 Generácia Z – časť 1 (Vladimír Maťaš)

12:30 Ako vychovávať a zároveň viesť deti k službe? (Hroboňovci)

14:00

15:30 Generácia Z – časť 2 (Vladimír Maťaš)

17:00 Kresťan a médiá (Emília Mihočová)

 

DISKUSIE

11:00 Diskusia s Ivan Eľko (Ako ďalej v ECAV)

13:00 Diskusia s Vladimír Boško  (O okultizme)

15:00 Diskusia s Bevan  Stein (O misii)

17:00 Diskusia s XY 

22:00 Diskusia s pánmi v rokoch 🙂

 

MEDZINÁRODNÝ STAN

11:30 Lukáš 15, 1-10 (Gerlai Pál – MEE)

13:00 Open Hearts and Open Doors (Luisa Pflaum – EJW)

14:30 Láska bez papiera – (Ondrej Kolárovský – Deti Afriky)

16:30 Na veky (Caroline Walter – JG Alt) 

18:00 Cirkev (Knightovci)   

22:00 22/23+

 

WORKSHOPY

11:00 Výroba cajonu (Pali Fanči)

13:00 Rozprávanie príbehov

15:00 Hrám sa, hráš sa, hráme sa (Luise Pflaum a Malin Denker)

18:00 Yoube (Peter Mihoč) – tento workshop bude v relax stane

 

BIBLICKÉ ŠTÚDIÁ

11:30 Pradejiny – dve správy o stvorení (Michal Findra)

13:30 List Korintským / Rímskym (Ján Ochodnický)

15:30 Pradejiny – pôvod národov (Michal Findra)
 

RELAX STAN

07:00 Porada prípravného tímu SF

08:30 Ranné stíšenie

09:30 Program pre 10-13 ročných

14:00 Organizované chvály

15:30 Literárne okienko

17:00 Deti Afriky – premietanie videa

18:00 Yoube – workshop (Peter Mihoč)

22:00 Nočný pochod s vojakmi

23:30 Predpolnočná 🙂


TO JE ON 🙂

10:30 Talking – viac ako len rozhovor (bližšie k sebe, bližšie k iným) + káva, keksík, limonáda

14:00 Predaj tričiek, mikín a iných zaujímavých predmetov

16:00 Talking – viac ako len rozhovor (bližšie k sebe, bližšie k iným) + káva, keksík, limonáda

18:30 Predaj tričiek, mikín a iných zaujímavých predmetov

21:00 Pánsky talking 🙂 formou hier

Počas tohoto dňa bude možnosť sa rozprávať aj na tému partnerského / manželského poradenstva s Evkou a Stankom Gurkovcami.



 

 

Sobota

SEMINÁRE

11:00 Ako spoznať Božiu vôľu a žiť podľa nej (Miroslav Eštok)

12:30 Dávid bojovník! Dávid Kráľ! (Marián Bodolló) 

14:00 Nebezpečné spoločenstvá (Milan Petrula)

15:30 Ako pracovať s mládežou? (Igor Velický)

17:00 Holocaust a dnešný extrémizmus (Roman Porubän)


DISKUSIE

11:00 Diskusia s Laco Adamovič (Aj v najväčšej tme vie zasvietiť SVETLO)

13:00 Diskusia s Viktor Sabo

15:00 Diskusia s Igor Mišina

17:00 Diskusia s Slavomír Slávik

22:00 Diskusia o vzťahoch

 

MEDZINÁRODNÝ STAN

11:30 Rozprávanie o živote v Rusku (Ivan a Oľga Shirokov)

13:00 Moja EDS (Malin Denker – EJW)

14:30 Životný príbeh Kaletovcov (Jiří a Stáňa Kaletovi)

16:00 Životný príbeh (Dany Jones)

17:30 Koexistencia a Islamofóbia (Maroš Nicák)

22:00 Africký večer

 

WORKSHOPY

11:00 Tanec (Dominika Praženicová a Luisa Pflaum)

13:00 Príprava jedla v prírode (Ondrej Török)

15:00 Základ hry na cajone (Jakub Török)

18:00 Tvorivý workshop (Caroline a Malin)

 

 

BIBLICKÉ ŠTÚDIÁ

11:30 Biblický muž (Dušan Roháček)
13:30 Biblická žena
15:30 Samaritáni z pohľadu Starej a Novej zmluvy
17:30 Voda z pohľadu Starej a Novej zmluvy
 

 

 

RELAX STAN

07:00 Porada prípravného tímu SF

08:30 Ranné stíšenie

09:30 Program pre 10-13 ročných

14:00 Organizované chvály

15:30 Literárne okienko

23:30 Predpolnočná 🙂

 

 

TO JE ON 🙂

10:30 Talking – viac ako len rozhovor (bližšie k sebe, bližšie k iným) + káva, keksík, limonáda 

14:00 Predaj tričiek, mikín a iných zaujímavých predmetov

16:00 Talking – viac ako len rozhovor (bližšie k sebe, bližšie k iným) + káva, keksík, limonáda

18:30 Predaj tričiek, mikín a iných zaujímavých predmetov

21:00 Spoločný dámsky, pánsky talking

Počas tohoto dňa bude možnosť sa rozprávať aj na tému partnerského / manželského poradenstva s Evkou a Stankom Gurkovcami.