Ubytovanie

Miestom tohtoročného festivalu je priestor pri futbalovom ihrisku, kde bude aj ubytovanie. Svoju hlavu môžeš na noc zložiť vo vlastnoručne postavenom stane na lúke.

Prípadne, ak budeš šikovný a tvoja osôbka si to vyžaduje, tak si nájdeš ubytovanie niekde v okolí v niektorom penzióne, hoteli či ubytovni.

Strava

Stravu pre účastníkov festivalu NEZABEZPEČUJEME.

ALE POZOR!!! V areáli bude predajca, u ktorého si môžeš zakúpiť aj teplú stravu za veľmi prijateľné ceny. Preto nie je potrebné, aby si si z domu nosil plný batoh jedla. Okrem toho, aj tento rok bude pre teba zabezpečený tradičný Semfest Bufet, ktorý ti poskytne rýchle občerstvenie s hotdogmi, toustami, chladenými nápojmi, čapovanou kofolou, ľadovou drťou a pod. Okrem toho môžeš využiť aj blízku predajňu potravín v dedine alebo supermarkety, ktoré sú cca. 19 km v meste Zvolen, alebo 10km od Krupiny.

O obci Babiná (miesto konania festivalu)

SEMFEST 2020 bude prvý raz v obci Babiná. Obec Babiná leží na okraji Pliešovskej kotliny v blízkosti cestného ťahu Zvolen – Šahy.
Katastrálne hranice má spoločné s obcami Sása, Dobrá Niva, Banský Studenec, Svätý Anton a mestom Krupina. Stred obce je zároveň križovatkou turistických trás – hlavne Rudnej magistrály.
Ak sa chceš o obci Babiná dozvedieť viac, choď na:  https://www.babina.sk/ alebo https://www.najkrajsikraj.sk/babina/